BBS – Bologna Business School

Bologna Business School, 2000 yılında Bologna Devlet Üniversitesi’nin Master okulu olarak kurulmuştur. Fikirlerden, insanlardan, ağlardan ve projelerden oluşan uluslararası bir topluluktur.

Uzmanlığın, tutku ve cesaretin dönüştürücü gücüne ve bir şeyleri gerçekleştirme olasılığına inanan Bologna Business School, iş dünyasıyla sıkı, yenilikçi ve sürekli diyalog halinde olan öğrenme ortamları sağlamak için en iyi uluslararası standartlardan ilham alır ve onlardan yararlanır. 

Bologna Business School erişilebilir ve açık eğitime inanır. Bu sebeple her yıl burslar hazırlayarak öğrenim hakkını ve tüm uluslararası öğrencilerine onur kredilerinden yararlanabilme imkanını garanti eder.

Neden Bologna Business School’u tercih Etmelisin?

BBS topluluğu öğrenciler, mezunlar, fakülteler, yöneticiler ve 500’den fazla ulusal ve uluslararası şirketten oluşan kapsamlı bir iş ağından oluşan bir ailedir. Her yıl 600’den fazla öğrenci dünyanın her yerinden ve çeşitli akademik ve profesyonel geçmişlerden gelmektedir. BBS Fakültesinde 300’den fazla ulusal ve uluslararası öğretim üyesi, akademisyen, yönetici ve danışman bulunmaktadır.

Global MBA, Full Time Master, Executive Master ve Open Programs başlıkları altında çeşitli eğitim programları sunar.

Bologna Business School bölümleri ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Edunita Education Solutions

Osmanağa Mh. Misak-ı Milli Sk. İdil Han No: 4 Kat: 3 D: 7-8 Kadıköy İstanbul

Tel: 0216 515 59 38

Gsm: 0537 062 41 33

[email protected]

www.edunita.com