Domus Academy

Domus Academy, 1982 yılında Milano’da kurulmuş, dünyanın en iyi tasarım okullarından biridir. Öğrenciler akademide 12 ay boyunca çok yoğun bir şekilde eğitim alır, Milano’daki sanat dünyasıyla içi içe çalışırlar ve hazırladıkları projeler iş dünyasında sıkça kullanılır.

İtalya’da tasarım okulları arasında önce çıkan Domus Academy mezunlarına bakıldığı zaman hemen hemen hepsinin kendi tasarım acentelerini ve markalarını kurduğu görülmektedir.

Domus Academy kampüsünü NABA ile paylaşmaktadır. 4000’in üzerinde 50 farklı ülkeden gelen öğrencilere eğitim veren Domus Academy kampüsü Milano şehir merkezinde canlı Navigli bölgesindedir. Okulun içinde tasarım ve moda laboratuvarları bulunmaktadır.

Neden Domus Academy’i Tercih Etmelisiniz?
  • Kaliteli, modern ve prestijli bir okul olan Domus Academy, öğrencilerine her zaman akademik olarak iyi bir eğitim vermeyi hedeflemektedir.
  • Öğrencilerine 3 aylık boyunca staj yapma imkanıda tanımaktadır.
  • İtalyan ve uluslararası birçok firmayla kurmuş olduğu ağ sayesinde mezun olan öğrencilerine iş bulma konusunda büyük bir destek sağlamaktadır.
  • Domus Academy’de master eğitimi workshopa dayalıdır. Yani her ay sektörün önde giden firmalarının yöneticileri, tasarımcıları, tedarikçileri, satışçıları, fotoğrafçıları kısaca çalışanları  seminerler vererek dersleri yürütmektedir.

Domus Academy bölümleri ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Edunita Education Solutions

Osmanağa Mh. Misak-ı Milli Sk. İdil Han No: 4 Kat: 3 D: 7-8 Kadıköy İstanbul

Tel: 0216 515 59 38

Gsm: 0537 062 41 33

[email protected]

www.edunita.com