ESE – Europen School of Economics

GENEL BAKIŞ

European School of Economics (ESE), ASIC tarafından akredite edilmiş ve University of Chichester tarafından onaylanmış özel bir Yüksek Öğretim Koleji’dir. ESE, Londra, Roma, Milano, Floransa ve Madrid’deki merkezlerinde Birleşik Krallık Lisans Derecesi, Yüksek Lisans derecesi, MBA ve uzman Kısa Programları sunmaktadır.

ESE lisans, yüksek lisans, MBA ve sertifika programları, çağdaş iş dünyasında en çok ihtiyaç duyulan kültürel farkındalık, yetenekler ve ahlaki niteliklere sahip uluslararası girişimcileri ve yöneticileri hazırlamayı amaçlamaktadır.

ESE, yüksek öğretimde yeni bir kavramdır. Uluslararası bir işletme fakültesidir ve bir ESE eğitiminin kapsamı ekonomi, yönetim, pazarlama veya finans ilkelerinde kapsamlı bir hazırlığın ötesine uzanmaktadır.

 

 

NEDEN EUROPEAN SCHOOL OF ECONOMICS’İ TERCİH ETMELİSİN?
  • ESE, University of  Chichester  ve University of Central Europe ile işbirliği yapmaktadır. 
  •  British Council ve IELTS ile ortaklık içindedir.
  • ESE öğrencileri, SuperDesign Show, Milano Moda Haftası ve dünya çapında ünlü diğer birçok etkinliği yaşama ve gözlemleme fırsatına sahiptir.
  • The European School of Economics birçoğu FORTUNE ilk 100’e girmiş 1500’den fazla uluslararası şirket ile ilişkiler kurarak ESE öğrencilerine rekabetçi üniversite stajlarında avantaj sağlamaktadır.

 

ESE European School of Economics bölümleri ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Edunita Education Solutions

Osmanağa Mh. Misak-ı Milli Sk. İdil Han No: 4 Kat: 3 D: 7-8 Kadıköy İstanbul

Tel: 0216 515 59 38

Gsm: 0537 062 41 33

[email protected]

www.edunita.com