Lorenzo de’ Medici

1973’ten bu yana, Lorenzo de’ Medici Üniversitesi, İtalya’nın en saygın uluslararası yüksek öğretim kurumlarından biri olarak itibarını inşa etmiştir. Her yıl 100’den fazla farklı ülkeden 3000’den fazla öğrenciyi ağırlamaktadır.
LdM, üç kampüsünde otantik İtalyanca öğrenme ve yaşama deneyimleri sunar: Floransa, Roma ve Tuscania (Latium kırsalında tarihi bir tepe kasabası). Yurtdışında yüksek kaliteli eğitim programları, profesyonel sertifika kursları, ve Liberal Sanatlar ve Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Tarım, Yaratıcı Sanatlar, Tasarım, İtalyan Dili ve Kültürü gibi çeşitli akademik konu bölümleri mevcuttur.

Neden Lorenzo de’ Medici Üniversitesi’ni Tercih Etmelisiniz?
  • LdM, öğrencileri kendi alanlarında başarılı kariyerlere tam olarak hazırlamak için geleneksel ve teorik öğrenme yaklaşımlarını yenilikçi ve pratik çalışma ile harmanlamaktadır. Enstitü, öğrencilerin kendi potansiyellerini gerçekleştirmeleri ve edindikleri bilgileri güçlü bir şekilde kullanabilmeleri için kendi yaratıcılıklarının sınırlarını zorlamalarını sağlamayı amaçlamaktadır.
  • Enstitü, öğrencilerin gelecekteki alanlarının zorluklarını aşmak için ihtiyaç duydukları pratik becerileri sağlamalarına yardımcı olmak için disiplinler arası bir yaklaşım ve profesyonel sektörle derin bir ilişki benimser.
  • Her kampüs, kültürünü ve tarihini yansıtan kendine özgü bir karaktere sahiptir. Öğrenciler, tarihi Floransa’nın sanatsal kökenlerinden, canlı ebedi Roma kentinden ve Toskania’nın gerçek İtalyan deneyiminden faydalanırlar.

Lorenzo de’ Medici bölümleri ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Edunita Education Solutions

Osmanağa Mh. Misak-ı Milli Sk. İdil Han No: 4 Kat: 3 D: 7-8 Kadıköy İstanbul

Tel: 0216 515 59 38

Gsm: 0537 062 41 33

[email protected]

www.edunita.com