Florence Design Academy

Florence Design Academy, iç mimarlık, endüstriyel tasarım, grafik tasarım, 3D grafik ve 3D animasyon alanlarında eğitim veren uluslararası bir tasarım okuludur.
Ödül sahibi öğretmenleri ve çok yetenekli tasarımcılarıyla Florence Design Academy, Avrupa’nın en iyi ve geleceğe odaklı okulları arasındadır.
F.D.A. geleneksel kavramları, süreçleri ve çözümleri sınayan fütüristik metotlara dayanan ve günümüz ve gelecek kuşakların ihtiyaçlarını karşılamak için benzersiz ve heyecan verici uzman tasarım eğitimi sağlamayı amaçlar. Tasarımın geleceğini şekillendirmede eğitim önemli bir rol oynar.
Florence Design Academy kampüsü, sanatın ve kültürün merkezi olan antik şehir Floransa’dadır. Geçmişte Leonardo da Vinci, Michelangelo ve Brunelleschi gibi rönesans sanatkarları, tasarım, mimari ve sanat alanlarındaki başyapıtlarıyla Floransa’yı dünyanın incisi yapmışlardır.
Florence Design Academy ‘de tüm programlar ingilizce dilinde verilmektedir.

Neden Florence Design Academy’i Tercih Etmelisin?
  • Öğretmenler gerçek tasarım dünyasının profesyonelleridir ve deneyimlerini ve bilgilerini öğrencilerle paylaşırlar.
  • Öğrenciler dünya çapında tasarımcı, sanat yönetmeni ve profesör olarak çalışır ve kendi tasarım şirketlerini başarıyla yönetirler.
  • Hem modern hem de geleneksel sanatları, teknikleri ve yöntemler öğretilir.
  • Gelecekteki tasarım ağınız olacak çok kültürlü bir topluluk olan akademide 80’den fazla ülkeden öğrenci bulunmaktadır.

Florence Design Academy bölümleri ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Edunita Education Solutions

Osmanağa Mh. Misak-ı Milli Sk. İdil Han No: 4 Kat: 3 D: 7-8 Kadıköy İstanbul

Tel: 0216 515 59 38

Gsm: 0537 062 41 33

[email protected]

www.edunita.com