Edunita Hakkında

Edunita Education Solutions 2005’ten bu yana 18 yıllık tecrübesi ile Türkiye’de sayısız öğrenciye başta İtalya olmak üzere bir çok ülkede eğitim alma fırsatı sunmuştur.

Kurumsal bakış açısının yanısıra her bir danışanına veli sıcaklığı ve samimiyeti ile yaklaşarak öğrencilerinin ihtiyaçları ile titizlikle ilgilenir ve başarıları ile gurur duyan büyük bir aile olmayı hedefler. Sektörde deneyimli eğitimci ve danışman kadrosu ile hizmet veren Edunita,  öğrencilerine hedeflerini belirlemede ve bu hedefe ulaşmak için donanımlı ekibi ile yol haritası çizmelerine yardımcı olur. 

Kurucumuz Gloria Day 2005 yılında İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini İngilizce Uluslararası ilişkiler üzerine tamamlamıştır. İtalyan-Türk kimliği ile bu iki kültür arasındaki yakın ilişki ve kendi tecrübelerinden yola çıkarak her iki ülkedeki öğrenciler için yurtdışında eğitimi ulaşılabilir kılmayı hedeflemiştir.

İtalyanca, ingilizce ve Türkçe anadili olup bu üç dilde de eğitim vermektedir. Aldığı öğrenci koçluğu ve danışmanlık eğitimleri ile kendinden sonraki nesillere ışık tutmayı amaçlamıştır. 

Edunita ailesi olarak hedefimiz öğrencilerimizin istedikleri bölüm ve üniversiteye yerleşmelerinin yanısıra yeni kuracakları yaşamda ihtiyaçları olan desteği ve altyapıyı onlara sağlamaktır.

Öğrencilerimiz İçin Neler Yapıyoruz?

Edunita Education Solutions

Yurtdışı eğitim Danışmanlığı

Edunita Bünyesinde öğrenciler ile yapılan ön görüşme sonrası belirlenen okul ve bölümlere yönelik danışmanlık hizmetleri.

Hazırlık kursları

Hedeflediğiniz okul ve bölüme gereken hazırlığı yapabilmeniz için uzman ekibimizle dilerseniz grup veya özel derslerimizden faydalanabilirsiniz.

Dil Sertifikaları

İtalyanca Cils ve Celi 

İngilizce Toefl ve Ielts 

Hayallerinizi Süsleyen Yurtdışı Deneyimi için;

Edunita

Kalitenin Vizyon ile Kesiştiği Nokta

icon4

Profesyonel Bir Ekiptir

Edunita olarak ekibimizdeki herkesin alanında deneyimli ve uzman kişiler olmasına özen gösteririz.

icon5

Fiyat Politikasında Öğrencilerini Gözetir

Edunita ailesi olarak uygun fiyat polikamız ile daha fazla öğrenciye ulaşarak hayallerine ulaşmalarında katkımız olmasını hedefleriz.

icon6

Öğrencilerinin Fikirlerini Önemser

Öğrencilerimizin yorumlarını ve deneyimlerini önemser ve hedeflerini belirlerken işimize onları dinleyerek başlarız. Daha önce yerleştirdiğimiz öğrencilerimizin deneyimlerini yeni nesillere aktararak arada bir köprü olmayı hedefleriz.