ESE – European School of Economics

The European School of Economics (ESE), uluslararası pazarlama, finans, yönetim ve medya & iletişim alanlarında benzersiz programları ile ağırlama, turizm, sanat ve kültür, bankacılık ve finans, müzik endüstrisi, film yapım sektörü, etkinlik yönetimi, moda ve lüks ürünler, dijital pazarlama ve e-business, spor ve gayrimenkul gibi 21. yüzyılın en çağdaş iş sektörleri üzerine profesyonel ve uygulamalı eğitimler sunmaktadır. Milano, Roma, Floransa, Londra ve New York’ta kampüsleri vardır.

ESE, günümüzün rekabetçi iş piyasasında genç profesyonellerin, kişisel ve mesleki hayallerinin özdeşleştirilmesinde ve gerçekleştirilmesinde yardıma ihtiyacı olduğuna inanmaktadır. Bu sebeple ESE öğrencilerinin tutkularını tanımlayarak başlayacakları kariyerleri için hangi yolu çizeceklerini belirledikleri bu yolculukta onlara sağladığı kişiselleştirilmiş stajlar, ek atölye çalışmaları, konuk eğitmenler ve şirket gezileri ile yardımcı olur.

Neden ESE’yi Tercih Etmelisin?
  • ESE, birçoğu FORTUNE ilk 100’e girmiş 1500’den fazla uluslararası şirket ile ilişkiler kurarak öğrencilerine rekabetçi üniversite stajlarında avantaj sağlamaktadır.
  • Öğrenciler kendi yetenekleri doğrultusunda uyarlayacakları kurslar ile ESE’nin dünya çapındaki merkezlerinde; moda, etkinlik, müzik, spor, sanat, medya ve insan kayakları alanında dersler alarak bir adım öne geçme fırsatı yakalayabilirler.
  • ESE’nin University of Chichester, ASIC, British Council & IELTS ve University of Central Europe (SEVS) ile akreditasyonu bulunmaktadır.

European School of Economics bölümleri ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Edunita Education Solutions

Osmanağa Mh. Misak-ı Milli Sk. İdil Han No: 4 Kat: 3 D: 7-8 Kadıköy İstanbul

Tel: 0216 515 59 38

Gsm: 0537 062 41 33

[email protected]

www.edunita.com