Mühendislik

Dünyanın en prestijli mühendislik üniversitelerinin bulunduğu İtalya’da, ilgili fakülteler sınav ile öğrenci kabul etmektedir. SAT, TOLC exam veya üniversitelerin kendi iç sınavları ile kabul alabilirsiniz. Mühendislik hazırlık kurslarımızın ilk adımı öğrencilerimizin eksiklerini  tespit etmek amacıyla ilgili sınavın çıkmış sınav sorularından düzenlenen bir deneme testi yapmaktır. Alınan sonuca göre öğrencimize bir rapor hazırlanır. Derslerimiz öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre bire bir veya mini gruplar şeklinde olabilir. Eğitim dili ingilizce veya italyanca olabilir.

Başvuru sürecinde danışmanlık hizmetlerimizden de faydalanabilir, sorunsuz bir şekilde başvurularınızı uzman ekibimiz desteği ile tamamlayabilirsiniz. 

*Pandemi süresince derslerimize online olarak katılabilirsiniz.

Deneme Sınavı

Mühendislik deneme sınavlarına Edunita bünyemizde uzman eğitmenlerimiz ile yılın istediğiniz herhangi bir zamanı girebilirsiniz. 

Ayrıca Mühendislik sınav hazırlık kuslarınıza uzman eğitmenlerimiz ile yılın istediğiniz zamanı bire bir veya mini gruplar ile başlayabilirsiniz. 

Sömestr ve Yaz dönemi kurslarımız hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

Sınav İçeriği başvurulacak üniversiteye ve sınava göre değişkenlik gösterir. 

Ekibimiz üniversite seçiminizde yardımcı olmak ve kabul için gereken şartlar konusunda bilgilendirmek için sizleri bekliyor.

 

Paketlerimiz ve eğitim sistemi hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Edunita Education Solutions

Osmanağa Mh. Misak-ı Milli Sk. İdil Han No: 4 Kat: 3 D: 7-8 Kadıköy İstanbul

Gsm: 0216 515 59 38

Tel: 0537 062 41 33

[email protected]

www.edunita.com